UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ 792 851 857


O firmie

Salon pielęgnacji psów wySPA PSA istnieje od 2009 roku. Powstał na skutek połączenia pasji i ogromnej miłości do psów.

W naszym saloniku każdy czworonożny klient traktowany jest indywidualnie, każdemu poświęcamy tyle czasu, ile wymaga. Staramy się, żeby zwierzęta czuły się u nas swobodnie i komfortowo. Pielęgnacja odbywa się w przyjaznej atmosferze, bez użycia środków uspokajających.

Jesteśmy jedynym salonem groomerskim w Poznaniu, posiadającym monitoring, co potwierdza fakt, że przed naszymi Klientami nie mamy nic do ukrycia a wszystkie psy traktowane są jak nasze własne.

Oprócz profesjonalnych usług groomerskich oferujemy możliwość zakupów w naszym psim butiku MODADOGA. Znajdziecie tu najbogatszy na rynku asortyment ubranek, legowisk, kosmetyków , smyczy, obroży, szelek i wielu, wielu innych wyjątkowych akcesoriów dla Waszych psów.
Wszystko to, w miłej atmosferze, wśród miłośników psów, przy filiżance pysznej kawy…

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

W CELU REZERWACJI TERMINU ZADZWOŃ POD NUMER: 792 851 857Kornelia


Jestem dyplomowanym groomerem (psim fryzjerem) z dwunastoletnim stażem. W 2009 roku ukończyłam kurs strzyżenia, trymowania i pielęgnacji psów w Szkole Groomingu Ewy Grabowskiej w Łodzi i od tego czasu prowadzę firmę wySPA PSA.
W 2020 roku nawiązałam współpracę z marką John Dog, dla której udzielam eksperckich porad z zakresu groomingu.
W 2019 roku ukończyłam kurs zoopsychologa i behawiorysty. Zdobyta wiedza pozwala mi na minimalizowanie stresu psich klientów podczas wizyt w salonie.

Cały czas, systematycznie poszerzam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju seminariach i warsztatach o psiej tematyce.

Praca z psami niezmiennie mnie satysfakcjonuje, daje radość i zadowolenie. Oprócz salonu wySPA PSA prowadzę sklep z wyjątkowymi akcesoriami dla psów www.modadoga.pl oraz salkę treningową Dog HAUs.

Jestem właścicielką buldożki francuskiej - Grety, whippetki - Lulu i mixa - Oriona, które bardzo często możecie zobaczyć razem ze mną w saloniku.

Paula


Przygotowuje naszych czworonożnych klientów do strzyżenia.

Jest odpowiedzialna za wyczesywanie, kąpiel i suszenie piesków oraz kosmetykę: obcinanie pazurków i czyszczenie uszu.

Dba o to by wszystkie te zabiegi były przeprowadzone w bezstresowej atmosferze.

Paula jest miłośniczką dużych psów i to właśnie Ona zajmuje się ich pielęgnacją w naszym salonie.

Chętnie doradzi i pomoże przy doborze ubranka, legowiska czy obróżki dla Waszego psa.

Ukończyła specjalistyczny kurs kosmetycznego czyszczenia zębów ultradźwiękową szczoteczką Emmi Pet

Karolina


Miłośniczka zwierząt od najmłodszych lat!

Ukończyła technikum o profilu weterynaryjnym, w 2016 roku rozpoczęła studia zootechniczne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, kończąc je z wybitnymi wynikami w roku 2020.

W salonie WySPA psa zajmuje się strzyżeniem i pielęgnacją Waszych pupili. Ukończyła wiele kursów groomerskich dotyczących strzyżenia najbardziej popularnych ras psów.

Profesjonalistka o wielkiej cierpliwości, potrafi współpracować z psami lękliwymi i wymagającymi. Ciągle rozwija się i zdobywa nowe umiejętności oraz wiedzę dotyczącą swojej pracy, którą kocha.

Dumna właścicielka pieska-adopciaka Lucyny, o którą dba i rozpieszcza nad życie.

Paulina


Paulina od najmłodszych lat jest miłośniczką zwierząt. Swoją przyszłość wiązała z pracą ze zwierzętami. Ukończyła technikum o profilu weterynaryjnym w Poznaniu, w 2019 roku. Pasjonuje ją fizjoterapia zwierząt- w szczególności koni, którą wykonywała na praktykach uczących przyszłego zawodu.

Pracowała jako groomer w gabinecie weterynaryjnym.

Zawsze uśmiechnięta i roześmiana przyjmuje wasze pupile na zabiegi upiększające w salonie WyspaPSA. W naszym saloniku zajmuje się pielęgnacją i strzyżeniem psów.

Jest właścicielką psa Tofika, średniego kundelka i dwóch kotów- 10 letniej Łatki i rocznej Kluski.